O fotobudce

Hledáte zábavu na firemní akci, večírek, svatbu, ples nebo oslavu narozenin? Chcete, aby si vaši hosté odnesli z akce nezapomenutelnou památku? Proto je tu fotobudka. S její pomocí pro vás vytvoříme fotokoutek přesně na míru a vy i vaši přátelé, zaměstnanci nebo kolegové si hned po vyfocení odnesete hotovou fotografii. Aby se zábava pěkně rozproudila, máme připravený bohatý výběr rekvizit a pozadí, která mohou být přizpůsobena přesně po vaši akci.

Dopřejte hostům opravdovou zábavu. Nejen, že se při focení zasmějete, ale s fotobudkou se rychle uvolní atmosféra a všichni si skvěle užijí celou akci. Výsledek focení máte okamžitě v ruce a co víc, veškeré fotografie můžete mít k dispozici na emailu k dalšímu použití, třeba ke sdílení na sociálních sítích. Povedené fotografie se také dají promítat přímo na akci.

Abyste se nemuseli starat o provoz fotobudky, bude na místě přítomna milá obsluha, která se o vše postará. S fotobudkou cestujeme po celé ČR a rádi zpestříme jakoukoli událost. Užijte si i vy foto z akce.


KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám

Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s nabídkou přímo na míru vaší akce.

Denisa Bláhová

Denisa Bláhová

event manager

+420 773 990 081

+420 773 990 081

 

 

CHYTRÁ FOTOBUDKA
ZA DOSTUPNOU CENU

CENÍK O FOTOBUDCE